Iva Hédlová - alternativní terapeutka, mistr reiki

Alternativní medicína

Proč média mlčí? Švédsko kvůli „závažným zdravotním obavám“ zakazuje povinné očkování

Švédsko zakázalo povinné očkování s ohledem na „závažné zdravotní obavy“ a na fakt, že to porušuje ústavní občanská práva vybrat si svou vlastní zdravotní péči.

 
 

JEŠTĚRČÍ DECH

Ještěrčí dech (j1):
Pro dlouhověkost je dechové cvičení nezbytností a proto doporučuji během dne podle možností a schopnosti si na to vzpomenout a provádět dechové cvičení, kterému říkám ještěrčí dech.

 
 

VYLEČTE SI LEDVINY, SLINIVKU NEBO JÁTRA POMOCÍ JEDINÉ PŘÍRODNÍ LÁTKY !

Ledviny, slinivku a játra je důležité udržovat zdravé. jedině tak bude vaše tělo správně fungovat. Jít k lékaři a konzumovat léky je to poslední řešení. Nejdřív můžete vyzkoušet alternativní postupy, které jsou mnohdy velmi dobré a působivé. 

 
 

PSYCHOAKTIVNÍ THC MÁ NIČIT RAKOVINOVÉ BUŇKY

Kanabinoidy označují všechny skupiny souvisejících sloučenin, mezi něž patří kanabinol a aktivní složky konopí. Aktivují kanabinoidní receptory v těle. Tělo samotné vytváří sloučeniny zvané endokanabinoidy, které se účastní mnoha procesů v těle napomáhajícím utvářet zdravé prostředí.

 
 

JAK (NE)VYLÉČIT RAKOVINU - 4. DÍL – KAM NÁS ZAVEDE STRACH

V předchozích dílech jsem popsal průběh mámina onemocnění rakoviny plic, příčiny nemoci, důvod proč šla na první chemoterapii i proč podepsala revers v nemocnici a šla do domácího léčení.

 
 

CELOSTNÍ DOPORUČENÍ NA PŘÍRODNÍ LÉČBU ZÁNĚTU

Zánět je reakce imunitního systému, který je nezbytný k obraně těla proti všem virům a bakteriím. Zánět je základní příčinou mnoha závažných autoimunitních onemocnění, onemocnění srdce a rakoviny.

 
 

JEDNODUCHÝ PŘÍRODNÍ LÉK NA CHRÁPÁNÍ, O KTERÉM VÍ JEN MÁLO LIDÍ

Chrápání dokáže být vážným problémem, který více postihuje ty, kteří ho musí každý den poslouchat než ty, kteří zvuky vydávají. Pokud váš partner chrápe, pak jistě víte o čem mluvíme – přerušovaný spánek, nevyspání a mnohé další následky.

 
 

VYPIJTE TUTO SMĚS PŘED SPANÍM A RÁNO SI STŘEVA VYČISTÍTE OD VŠEHO, CO JSTE VČERA SNĚDLI

Nápoj, který vám dnes ukážeme je jednou z nejprospěšnějších věcí, které pro sebe můžete udělat. Jeho hlavním přínosem je, že detoxikuje váš organismus, pomáhá vám zbavit se nadbytečného tuku a zrychluje metabolismus.

 
 

7 NEJČASTĚJI PŘEDEPISOVANÝCH LÉKŮ A JEJICH PŘÍRODNÍ NÁHRADY

Nadužívání léků je dnes smutná realita, kterou si často sami volíme, i když bychom nemuseli. Problém je v tom, že odmítání převzít iniciativu a přemýšlet o prevenci zdravotních problémů dřív, než bude pozdě.

 
 

TEST ODHALENÍ CHRONICKÉHO ZÁNĚTU V TĚLE - 10 OTÁZEK Z PRAXE

Zánět. Původce mnoha problémů a nemocí, včetně těch nejzávažnějších. Neléčený nebo nedoléčený přechází do chronické formy. Stále se opakuje a způsobuje kromě bolestí také značný úbytek energie.

 
 

24 ZPŮSOBŮ POUŽITÍ, KTERÝMI JABLEČNÝ OCET DOSLOVA ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT

Věděli jste, že něco ve vaší spíži se používá jako léčící elixír již od roku 400 před naším letopočtem? Opravdu je to tak! Surový jablečný ocet používal už otec současné moderní medicíny, Hippokrates, na množství různých věcí.

 
 

JAK POUŽÍVAT CHIA SEMÍNKA PRO KRÁSNOU PLEŤ A VLASY

Chia semínka obsahují velké množstvá tělu prospěšných látek. Jejich použití lokálně je účinnější způsob, neboť kůže je absorbuje lépe. Kombinace živin má na naše tělo účinky omlazující, hydratační a regenerační.

 
 

CO ZNAMENAJÍ "NEZDRAVÉ CHUTĚ" ?

Nutně potřebujete nějakou sladkost? Dychtíte po balíčku M&M? Nebo se v noci plížíte do lednice pro kopeček zmrzliny? Přemýšleli jste někdy o tom, kde se všechny ty náhlé nezdravé chutě berou?

 
 

13 POTRAVIN S PROTIZÁNĚTLIVÝM ÚČINKEM

V tomto článku se podíváme na 13 potravin, které mají protizánětlivý účinek a jsou všeobecně prospěšné pro lidské zdraví. Měli byste je proto jíst co možná nejvíce. Zánětlivý proces probíhající v lidském těle má své dobré i špatné stránky.

 
 

S TÍMTO NÁPOJEM POSÍLÍTE IMUNITU, DETOXIKUJETE JÁTRA A SPÁT BUDETE JAKO MALÉ DÍTĚ

Jistě si pamatujete, že jste v dětství před spaním pili sklenici horkého mléka, což vám pomohlo rychle usnout. Prozradíme vám recept na podobný nápoj, který před spaním uklidní vaše tělo i mysl a poskytne vám celou řadu výživných látek.

 
 

TÝDENNÍ PROTICHŘIPKOVÝ PLÁN

Pokud se vaše příznaky nezlepší po týdnu intenzivní přírodní léčby, navštivte svého praktického lékaře. A nesmutněte, napíše-li vám antibiotika. Udělali jste maximum proto, abyste se uzdravili bez nich.

 
 

JAK VYLÉČIT HELICOBAKTER PYLORI

Helicobacter pylori má více jak 70% světové populace. Nejhorší na tom celém je, že spousta lidí o tom ani neví a vážné zdravotní problémy přisuzuje jiným nemocím. Nejlepším lékem na Helicobactera je dieta.

 
 

PEČENÝ ČESNEK VÁM POMŮŽE PŘI LÉČBĚ NEMOCÍ A DIETĚ

Pečený česnek je tak silný, že během 24 hodin vyléčí vaše tělo z řady nemocí a pomůže vám odstranit pár přebytečných kil. Česnek je skvělým přírodním lékem na řadu nemocí a je hojně užíván při dietách. V tomto článku si ukážeme, co se stane, když sníte pouhých 6 stroužků pečeného česneku.

 
 

ZABALTE SI NOHY DO NĚKOLIKA VRSTEV ALOBALU. TO, CO SE STANE ZA HODINU, PŘEKVAPÍ I VAŠEHO LÉKAŘE

Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány tradičními léčitely v Rusku nebo v Číně.Říkáte si, že je to blbost? Vždyť obyčejný alobal, do kterého balíte svačinu, přece nemůže mít žádné léčivé účinky.

 
 

NEUSTÁLE MĚ BOLELA ZÁDA. POMOHLA MI AŽ ČÍNSKÁ MASÁŽ, KTEROU SI MŮŽU UDĚLAT SAMA DOMA

Věděli jste, že páteř můžete najít i na svých chodidlech? Právě zde se promítají problémy zad, které se objevují ve formě bolestivých bodů. Masáží dokážete uvolnit napětí v zádech, bolest a ztuhlost.

 
 
 
Reklama
Obsah tohoto reklamního panelu nesouvisí přímo s publikovaným článkem.
 
nacita se...